Takto to u nás vyzeralo

Viac ako týždeň naše usilovné včeličky pracovali, aby dostali do správnych obálok správne testy, odpoveďové hárky a všetko potrebné. Kolega Attila, ktorý má veľké auto, potom všetko vozil na poštu, kde sa poštári už pred ním schovávali. Márne. Našiel ich a všetkých takmer 1500 zásielok museli poslať na správne adresy. Tešíte sa?

3 thoughts on “Takto to u nás vyzeralo

  1. Hmm milé a krásne. Držím palce. Dcéra bola celý týždeň chorá, keď sa dalo prihlásiť. V pondelok prišla domov s plačom, že sa nestihla prihlásiť, že sa to nedá. Tak som k Vám volala. S ochotou ste mi odpovedali, že sa to ešte dá, len to musí urobiť pani učiteľka. Jej odpoveď bola, že sa to nedá kvôli príspevku školy, že to uzavreli. Moja odpoveď bola, že si to zaplatíme celé. Už nereagovala. Kto chce, hľadá spôsoby. Kto nechce, hľadá dôvody. Len sa potom nečudujme, že u nás školstvo vyzerá tak, ako vyzerá. Žiadna práca učiteľa naviac, žiadne motivovanie žiakov, objavovanie potenciálu. Škoda, že moja dcéra nechodí do školy za čias starých – zodpovedných, poctivých, dobrých učiteľov, ako som chodila ja. Je šikovnejšia ako ja – mali by z nej radosť. Neberte to osobne. Pekný deň.

  2. Som Kajko Ahojte keby ste mohli som prvá a a mohli by ste mi povedať aké som dostal známku teraz vám poviem kód 3 8 1 3 8 0 Mohli by ste mi poslať moje známky Aké som dostal som klikol dal a ešte niečo povedali by ste mi kedy bude ďalšie klokanko a odfotil jaký

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top